V nenápadné vesnici Libeč u Trutnova vyrostlo nové kouzelné místo pro všechny, kteří hledají pohodu, klid a čerstvý vzduch. Především ale pro rodiny s dětmi, nebo partu přátel. Chata je velká dost a nudit se tady určitě nebudete, ať už preferujete cokoliv.

Ubytování

Pronajměte si celou chatu pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli. Chata nabízí ubytování pro 16 lidí, 4 samostatné pokoje s koupelnami a obytné snížené podkroví pro děti. Minimální délka pobytu 4-7 nocí dle sezóny.

Naše Tipy

08

Pohromadě s přáteli

Chcete si oddychnout a užívat si s přáteli či rodinou u jednoho stolu nebo jen tak lenošit na pohovce u velkého krbu? Pro milovníky grilování máme venkovní grill-bar s dvěma grily (Green Egg a Weber) nebo ohniště s rožněm na kuřata či kýtu. Příjemná atmosféra otevřeného prostoru vás dokonale zrelaxuje.

11

Plavky s sebou

Na zahradě najdete mimo jiné i luxusní wellness. Vydechněte si na terase se slaným bazénem se sklenkou dobrého vína z naší vinotéky, zrelaxujte se ve venkovní sauně a užívejte si krásné výhledy do přírody přímo z vířivky.

07

Kdo si hraje, nezlobí

Nemusíte se bát, že by se vaše ratolesti na chatě snad jen chvilku nudily. Čeká na ně totiž samostatná dětská herna a podkroví, kde nebudou vědět co dříve. Zkusit mohou multifunkční hrací stůl s fotbálkem, kulečníkem, airhocky, autodráhu, Xbox, Kinect, herní volant se závodní sedačkou. Venku se vyřádí na trampolíně, houpačce či pískovišti.

sud

Pivo z vlastního soudku

Souhlasíte, že pivo chutná nejlépe točené? Pánové, nemusíte se bát. Chata má stálou zásobu několika sudů Plzně nebo vám vaše oblíbené dovezeme. Pivo si poté načepujete přímo na baru u jídelny. Pro dámy máme nově druhou přenosnou pípu s možností objednat 20 litrový sud prosecca.

12

Zážitková degustační večeře

Pokud nechcete trávit celý den v kuchyni vařením, můžete využít místní vyhlášenou cateringovou firmu Skcatering. Nechte se obsluhovat a dopřejte si nezapomenutelnou večeři o více chodech s párováním vynikajících vín.

02

Okolí chaty

V blízkosti chaty je spousta sjezdovek, běžeckých tras, rybník na bruslení. Ať už se vydáte na lyže, na běžky anebo třeba jen bobovat na protější 200 m dlouhý kopec, rozhodně to bude stát za to. V létě doporučujeme pro cyklisty Trutnov Trails, dále golfové hriště, ZOO či výlety do okolí.